Dobrodelna prireditev The Beatles

Večer bitlsov

V šoli smo imeli dobrodelno  prireditev, kjer smo z našim razredom plesali na pesem Help. Seveda so na tej prireditvi plesali tudi drugi razredi in vsi so plesali na pesmi Beatlsov. Ta večer je bil zabaven, bilo pa je tudi veliko obiskovalcev, ki so iz prireditve  odhajali veseli.

Na prireditev smo se pripravljali veliko časa. Uprizorili smo nekaj primerov, kako pomagati drugim. Štirje fantje so se pretvarjali, da so Beatli in igrali na inštrumente. Ples je bil lahek in ni bilo veliko za plesat. Na generalki je bilo nekaj tehničnih težav, ampak na koncu je bilo vse v redu. Pred nastopom smo se dobili v razredu in odšli na oder in tam počakali do naše točke. Pred nami je bilo veliko točk, na koncu je 9. razred predstavil umor Jonna Lenonna. Na prireditvi je pomagal tudi zbor, učenke 6. razreda pa so nastopile z manjšimi akrobacijskimi gibi. Vse je bilo odlično.

Meni je bila prireditev všeč, šola pa je zaslužila veliko denarja za šolski sklad.

Žan Gnezda,  5.a

Žanov dedek je prispeval še tri fotografije za naš arhiv, za kar se mu iskreno zahvaljujemo.